1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Brusiva
 4. Brusné kotouče
 5. Rychle vyměnitelné disky
 6. 3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk Roloc TR 982C, 75 mm, 60+

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk Roloc TR 982C, 75 mm, 60+

 • 3M ID 7000044902
 • UPC 00051115667848

3M™ precizně tvarované zrno (PSG) udržuje super-ostré hroty, které brousí výjimečně rychle a s menším přítlakem.

Přesně tvarované zrno (PSG) brousí chladněji, což snižuje odbarvení kovu a riziko souvisejících tepelných prasklin.

Životnost disku je podstatně delší. Díky tomu dokončí více práce a není nutné ho tak často měnit.

Zobrazit více detailů

Detaily

Hlavní informace
 • 3M™ precizně tvarované zrno (PSG) udržuje super-ostré hroty, které brousí výjimečně rychle a s menším přítlakem
 • Přesně tvarované zrno (PSG) brousí chladněji, což snižuje odbarvení kovu a riziko souvisejících tepelných prasklin
 • Životnost disku je podstatně delší. Díky tomu dokončí více práce a není nutné ho tak často měnit
 • Upínací systém 3M™ Roloc™ umožňuje snadnou výměnu disku při změně hrubosti zrn nebo při provádění jiných prací
 • Tuhá fíbrová podložka a pevné pryskyřičné pojivo zaručují trvanlivost a odolnost proti roztržení při náročných aplikacích, jako je vysokotlaké broušení svarů

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk Roloc 982C je vysoce výkonný a produktivní u broušení na uhlíkové oceli se středním až vysokým přítlakem, když je potřeba menší velikost disku.

Náš fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II Roloc™ 982C se vyznačuje velkou odolností, rychlejším prováděním práce a vyšším výkonem. Je vyroben z keramických precizně tvarovaných zrn 3M™, která jsou mimořádně vysoce výkonná a která jsou pojena pryskyřicí k pevné fíbrové podložce. Používejte fíbrový disk Cubitron™ II Roloc 982C pro středně až velmi náročné broušení uhlíkové oceli při aplikacích, jako jsou srážení hran, broušení úkosů, broušení svarů a odstraňování okují, nerovností a vad obrobků, obrábění drážek a další práce. Výrobky 3M™ Cubitron™ II zvedli laťku pro vysoce výkonná brusiva. Precizně tvarovaná zrna 3M™ pracují a vydrží déle než běžná keramická průmyslová brusiva a pro dosažení vynikajících výsledků při broušení vyžadují menší sílu. Výsledkem je to, že uživatelé mohou s jedním kotoučem brousit rychleji a dokončí více obrobků, a to s mnohem menší námahou. Při vytváření precizně tvarovaných zrn (PSG) zahájili naši inženýři práci s keramickými brusnými zrny 3M™. Použili patentovanou technologii, aby vytvořili zrna trojúhelníkového tvaru, která budou na podložce elektrostaticky orientována tak, aby vytvářela ostré vrcholy maximalizující potenciál broušení. Tyto vrcholy prochází kovem čistě, spíše než by prováděly drážkování nebo vyrývání jako běžná brusná zrna, a neustále dochází k jejich samovolnému broušení, protože se ulamují jejich špičky. Tak dochází k super rychlému broušení a k menšímu zahřívání v důsledku tření, což omezuje vznik trhlin v důsledku vysokých teplot a změny zbarvení. Precizně tvarovaná zrna se také rovnoměrně opotřebovávají a brusivo samo zůstává chladnější a ostřejší. Proto výrobky Cubitron™ II vydrží podstatně déle než běžná keramická brusiva, což zaručuje dlouhodobý vysoký výkon při pracovních aplikacích. Fíbrové disky jsou disky pro velmi náročné práce, ideální pro odstraňování svarů, broušení a zdrsnění velkých a malých ploch kovových povrchů. Tyto disky mají pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vláken, která jsou odolná proti opotřebování a mohou zvládat náročné broušení. Vyžaduje-li pracovní povrch použití menšího kotouče pro odstraňování materiálu, efektivní řešení poskytuje fíbrový disk Roloc™. Fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II Roloc™ 982C může být použit s následujícími upínacími systémy: TR, TSM a TS. Vyberte si prosím konstrukci kotouče, která je určena pro váš upínací systém.

Typické Vlastnosti

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.


Podobné produkty

Aplikace Broušení
Barva výrobku Červená
Brusný materiál Precizně tvarované zrno
Celkový průměr (metricky) 76.2 mm
Další Obory Průmyslové
Konfigurace otvorů R300V
Maximální Rychlost 20000 rpm
Obory Opracování kovů
Podkladový Materiál Vlákno
Podkladový materiál Všechny kovy
Strojní Vybavení Kotoučové brusky, Úhlové brusky
Typ uchycení TR
Typ vazby Pryskyřice
Značky Cubitron™
Zrnitost 60+